עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות

A r i e s
דואגת לאנשים שבסופו של דבר תוקעים לי סכין בגב.
נותנת לעצמי להכיל את הכאב.
עושה שטויות ומתחרטת
אבל לא תוותר לעולם.
~~~~~~~~~~~~~~
כתיבה הצילה אותי מעצמי.
בת 15
חברים
YN71The darkIM ALGhosti don't careOne body
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
Black Eyes

Her eyes held a greater darkness resembling cold, autumn nights and starless skies where all the hope seemed galaxies away. And yet you would find yourself looking into the abyss until it looks back.

Hold you

26/11/2016 13:12
BlacKEyes
פריקה
תפוס את ידי תאחוז בה אל תרפה אתה תיפול שוב לתוך האפלה, אני מנסה להציל אותך מעצמך ואתה בכלל לא רוצה שיצילו אותך , אבל אני לא אוותר אני אחזיק בך גם אם זה לוותר על עצמי, אל תשחרר תן לי לרפא אותך , תן לי להכנס לליבך אני לא אפגע בך אני אתפור את הצלקות שלך שם, אני ואתה זה גוף אחד למה אתה מתנגד כל כך? אני עשיתי משהו לא בסדר? זה בגללי? למה אתה מתרחק כל פעם שאתה מרגיש שטוב? שיש לך חום ואהבה? תן לי לעזור לך תן לי להוציא אותך מזה , נכנסנו לזה ביחד זוכר? לא משנה כמה חזקה אני אהיה אני בחיים לא אשכח אותך, אתה בעצמך אמרת שאני ואתה זה נפש אחת איך אפשר לשכוח את החצי השני?.

פגעת בי, שוב.
איך אתה בכלל מעז לשלוח לי הודעה כל לילה שאזכר בגעגועים שלי אלייך, איך אתה מספר לי את השקרים האלה כדאי שאאמין לך , אני לא תמימה כבר וזה בגללך, החזקתי יותר מידי והתחלת לאהוב את זה, את ההרגשה שהבאתי לך אף אחת לא הייתה עושה וניצלת את זה, נתת לי הרגשה של חסרת אונים ומהפחד שתברח לי, שתהיה עם מישהי יותר טובה.
אבל זה לא מה שרצית בכלל לא רצית לרפא את עצמך, לא רצית בכלל להתחזק רצית להיות בעמדה החלשה של המשחק וחשבת שאחזור כל פעם מחדש, הפעם? כללי המשחק ישתנו.
לא אענה לך יותר לא אתן לך את הזכות הזאת שאתה תשפיל אותי. לא אתן שאני אפגע בעצמי שוב ושוב רק בגלל שלך משעמם ואתה תמיד יכול לחזור לפינה הקטנה שלך לידי.

כן אני יודעת שאני צודקת לא חידשת
י כלום, כן טוב שהתברר לך שפגעת בי כל כך, כן ברוך הבא למצב שהכנסת את עצמך לחיים המסכנים שלך.
זה מה שרצית לא? לא, אתה לא ידעת למה אתה נכנס לא ידעת איזה מציאות מעוות נכנסנו שנינו אני הצלחתי לברוח ואתה נשארת מאחור כי לא היית מסוגל לנטוש את המסכנות, אין לך תירוצים. בודד לא היית , בחיים לא נתתי לך הרגשה של בודד, תמיד נתתי לך מקום אצלי בבית, אצלי בלב.
היית יכול רק לצאת מזה ולהתחזק ושנינו היינו עוברים את זה ביחד, כמו שעברנו הכל ביחד אבל אתה בחרת דרך אחרת ויותר קשה שאני הלכתי על הדרך הקלה , אני לא צריכה לשמוע אותך בטלפון אומר לי שצדקתי כי אני אמרתי לך שזה מה שיקרה, למה אתה אף פעם הולך לפי הדרך שלי? היו לך כל כך הרבה הזדמנויות להצטרף אליי ובחרת בדרך "הקלה" אני הצלתי את עצמי, ואתה בחרת שאחרים יצילו אותך.

לא משנה כמה אני אשנא אותך , לא משנה כמה אני אתעב אותך תמיד ישאר לי מקום בלב בשבילך החדש, אני בחיים לא אוותר
.

רות.The darkIM AL
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: