עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות

A r i e s
דואגת לאנשים שבסופו של דבר תוקעים לי סכין בגב.
נותנת לעצמי להכיל את הכאב.
עושה שטויות ומתחרטת
אבל לא תוותר לעולם.
~~~~~~~~~~~~~~
כתיבה הצילה אותי מעצמי.
בת 15
חברים
YN71The darkIM ALGhosti don't careOne body
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
Black Eyes

Her eyes held a greater darkness resembling cold, autumn nights and starless skies where all the hope seemed galaxies away. And yet you would find yourself looking into the abyss until it looks back.

Lose hope

06/02/2017 00:52
BlacKEyes
כתיבה
ביום שאני אאבד תקווה תדעו ששום רגש לא נשאר לי בגוף , ביום שאני אוותר על אהבה תדעו ששום דבר לא נשאר חי בגוף שלי , ביום שאני אוותר תדעו שאני לא אחיה עוד יום נוסף.

לאבד תקווה זה אומר לחיות בפחד מאנשים, כי היו כאלה ששברו לך את הלב או תקעו לך סכין בגב אנשים שהם היו הכי קרובים אלייך , הרגשת שהם האלה שתמיד יצליחו לקרוא אותך גם בלי שתגיד להם מילה. לאבד תקווה זה שיום אחד אתה מרגיש שאתה נופל מצוק גבוהה ואין מי שיציל אותך הפעם , לאבד תקווה זה לא לסמוך על אף אחד , גם אלה שרוצים לגרום לך לאושר אתה לא תתן להם להיכנס כי אתה פוחד כבר, אתה פוחד לאכזב את אותו הבן אדם אתה פוחד שהוא ילך אתה פוחד שיום אחד ימאס לו והוא ימצא לך מחליף יותר טוב אתה פוחד לשתף את הרגשות שלך עם אחרים אתה פוחד בכלל לחשוב מה יגידו עלייך כי נמאס לך אתה לא מסוגל להכיל את כל זה .

לוותר אהבה זה להפסיד את הרגש היחידי שיכול לגרום לך להרגיש חי, זה לא ליצור זכרונות ורגעים משותפים עם האחד שאתה מרגיש שהוא חלק ממך , זה לא להתעצבן , לכעוס , לבכות , לשמוח , לצחוק , לקנא , לדאוג , והכי חשוב? לאהוב.
לחשוב מה יכול לשמח יותר את החצי שלך , מה יגרום לו לצחוק איזה בושם הוא יאהב כשברור לך שהוא מעדיף אותך גם עם פיג'מה בלי איפור עם שיער מתוסבך מהחיים. לוותר על דבר כזה זה אומר שפגעו בך יותר מידי שאתה לא מסוגל כבר להרגיש את הרגש הזה בלי לחיות בפחד לאבד אותו .

וביום שאני אוותר על שניי הדברים האלה? שתדעו שנלחמתי בכל כוחותיי כדאי לא לאבד את הדברים האלו , שתדעו שהאמנתי בכל כוחי עד שהחיים סגרו עליי ולא הצלחתי הפעם לצאת . 
Liliרות.IM AL
רות.
06/02/2017 09:53
תאחזי בתקווה עד כמה שאת יכולה, גם אם היא קטנה. כולנו שוקעים לפעמים, אבל יש דברים שמחזיקים אותנו, גם אם הם הסיבה היחידה שלנו לקום בבוקר ולהמשיך לחיות.. כתיבה יפיפייה... :)
BlacKEyes
06/02/2017 16:46
תודה רבה:)
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: