עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות

A r i e s
דואגת לאנשים שבסופו של דבר תוקעים לי סכין בגב.
נותנת לעצמי להכיל את הכאב.
עושה שטויות ומתחרטת
אבל לא תוותר לעולם.
~~~~~~~~~~~~~~
כתיבה הצילה אותי מעצמי.
בת 15
חברים
YN71The darkIM ALGhosti don't careOne body
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
Black Eyes

Her eyes held a greater darkness resembling cold, autumn nights and starless skies where all the hope seemed galaxies away. And yet you would find yourself looking into the abyss until it looks back.

מה עכשיו יהיה..?

22/05/2017 10:51
BlacKEyes
פריקה
איך אפשר להיות כל כך אבוד עם הבן שגרם לך למצוא את עצמך? זה מה שאני שואלת את עצמי בימים האחרונים , הכרתי את הטעות שגרמה לי לשנוא את עצמי לא פעם, איך עוד לא פיתחתי לזה עור של פיל ? אולי זה בגלל שהוא אחד מהאלה ששבר לי את החומות ? אולי כי הוא היה אחד שהכיר אותי לפניי שהשתנתי והפכתי להיות מי שאני היום ? כי הוא מזכיר לי את האחת שניסיתי להסתיר בכל הזמן הזה? 
מאנשים כאלה אני מתרחקת אבל הוא קרוב לבן אדם שאני הכי אוהבת , אז כדאי לי להשאיר עם האהבה של החיים שלי ואם השנאה הכי גדולה שלי? כמו שטן ומלאך שיושבים לי על הכתף אחד מהם אומר לי "את בחיים לא תשתני את תמיד תשארי המופקרת שתמיד היית ,תפגעי בעצמך אף אחד לא אוהב אותך את לא מבינה?" השני אומר "אני אוהב אותך כמו שאת ואני מצטער שאת צריכה לסבול את זה כל כך שזה הגיע למקום שפגעת את עצמך בגלל זה אבל אני לא יכול לעשות כלום" אז אני לוקחת את הזמן וחושבת מתגעגעת אבל חוששת לא מסוגלת להתקשר מהפחד , לא רוצה להזכיר לעצמי את האחת שניסיתי להסתיר כל הזמן הזה אז מה לעשות שאני כל כך אבודה בתוך עצמי?
רות.edyaThe darkIM AL
see from the heart
30/07/2017 09:12
חבל לי שאת מרגישה ככה.
לכולנו יש רגעים ומצבים שאנחנו מרגישים אבודים, לא יודעים מה לעשות עם עצמנו.
אם את מרגישה שאת צריכה להתקשר, אז פשוט עשי זאת. קיימת היום הדרך העדיפה במקרים כאלה, היא כמובן הwhatsapp. אבל אני אישית לא אוהב לנהל שיחות נפש- ארוכות- בwhatsapp, אלא אם כן מדובר בשיחות שמבוססות על הקלטות.
בכל אופן,
את מוזמנת לעדכן.
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: